O nas
  • O nas

Ulokowana w centrum Rzeszowa firma TDF jest placówką oferującą szeroki wybór usług finansowych. Miejsce od wielu lat znajduje się na mapie lokalnych firm o podobnym profilu działalności. Firma skupia w swoich szeregach doskonale wykwalifikowanych specjalistów i pasjonatów. Są to doświadczeni ludzie, którzy do każdego klienta podchodzą indywidualnie. Tylko w ten sposób mogą tworzyć rzetelne oferty finansowe, dostosowane do potrzeb i oczekiwań swoich klientów. 

TDF oferuje kompleksową obsługę. Głównym polem działania firmy są usługi finansowe w zakresie kredytów i ubezpieczeń. Jeśli chcesz finansowo zabezpieczyć swoją rodzinę oraz zadbać o poziom jej życia, specjaliści z firmy TDF bez wątpienia znajdą dla Ciebie najbardziej korzystną ofertę. Placówka ściśle współpracuje z wieloma różnymi bankami. Daje jej to sposobność tworzenia całkowicie zindywidualizowanych ofert finansowych, powstających pod kątem możliwości i potrzeb klientów. Jest to możliwe dzięki znajomości i analizie dostępnych na polskim rynku usług i produktów finansowych. TDF proponuje ubezpieczenia na życie, komunikacyjne i szkolne. 
Kolejnym obszarem działalności firmy TDF jest sprzedaż odpowiednich kredytów. Są to w szczególności leasingi, kredyty gotówkowe, dla firm, samochodowe i hipoteczne. Aby zapewnić pełną opiekę finansową, w TDF uzyskasz także informacje dotyczące łączenia kredytów w jeden - tańszy czy zamiany produktów na bardziej korzystne. Doradcy wyjaśnią Ci też różnice pomiędzy poszczególnymi ofertami, a także oszacują czas spłaty zadłużenia, dobiorą najbardziej dogodną walutę i określą wysokość jego oprocentowania. Z pomocą specjalistów firmy TDF podejmiesz świadomą i najbardziej korzystną decyzję w kwestii doboru kredytu lub ubezpieczenia.
 

Jeśli szukasz doskonale przygotowanych specjalistów, którzy przeszkolą Twoich pracowników, albo chcesz poszerzyć swoją wiedzę w zakresie sposobów finansowania, sprzedaży czy metod motywowania - podjęcie współpracy z firmą TDF będzie bardzo dobrą decyzją. Jej pracownicy są doskonale przygotowani do tego, aby prowadzić profesjonalne szkolenia dotyczące zarządzania finansami, kierowania zespołem, zarządzania projektami i sposobów pozyskiwania źródeł ich finansowania, a także sprzedaży i nowoczesnego marketingu. Szkolenia te przeznaczone są zarówno dla osób zatrudnionych w sektorze finansowym, jak i wszystkich zainteresowanych konkretnym zagadnieniem. 

Jeśli chcesz odpowiednio zaplanować i zabezpieczyć przyszłość swoją i rodziny, powinieneś zdecydować się na współpracę z instytucją, której pracownicy są doświadczonymi doradcami. Takimi, którzy posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności do tego, aby przygotować dla Ciebie najlepsze oferty usług finansowych, dostosowanych do Twoich potrzeb, możliwości i oczekiwań. Ulokowana na terenie Rzeszowa firma TDF jest doskonałym wyborem. Tutaj uzyskasz informacje na wszystkie interesujące Cię tematy, a profesjonalni doradcy pomogą Ci podjąć decyzję w kwestii wyboru dogodnego ubezpieczenia lub kredytu.

hours
ul. Wielkopolska 2/2
35-084 Rzeszów

Współpracujemy również z: